Sybord 1800-tal

209365

SYBORD, 1800-tal, Karl Johan, mahognyfanér, sarg med låda, uppfällbar skiva, inredning av fack och nåldyna, benställning med lyror, höjd 71, 36x47 cm

Slitage, skiva delvis blekt

Rum 10

Sybord 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
967326
600
966057
450
966004
958376
955778

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.