Kanalmotiv med båtar oljemålning

209357

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kanalmotiv med båtar, signerad och daterad Georges Mary-91, olja på duk, 80x120 cm

Tryckskada/mindre reva

Konst, Måleri

Rum 12

Budhistorik (12 bud)
966285
1 800
966284
1 600
966254
965771
1 400
962272
950

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.