Peter Dahl färglitografi

209356

DAHL, Peter (född 1934): Figurkomposition, signerad Peter Dahl, EA, färglitografi, 56x37 cm

Fack 18

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (19 bud)
966056
1 300
966067
966056
966060
966056
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.