Yrjö Edelmann färglitografi

209354

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Komposition, signerad och numrerad Y Edelmann, färglitografi, bladstorlek, 40x48 cm

Fack 13

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (17 bud)
966346
966335
966341
966335
950
966331
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.