Yrjö Edelmann färglitografi

209350

EDELMANN, Yrjö (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad Y Edelman, färglitografi, bladstorlek, 61x44 cm

Fack 16

Yrjö Edelmann färglitografi

Budhistorik (24 bud)
966493
2 600
966508
2 600
966493
2 400
966506
966493

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.