Månbord

209345

MÅNBORD, 1900-tal, halva skivan uppfällbar skiva, höjd ca 74, diameter ca 75 cm

Slitage

Rum 2

Månbord

Budhistorik (6 bud)
963456
550
957382
500
963454
500
957382
450
953942

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.