Appliquer

209342

VÄGGAPPLIQUER, 1 par, 1900-tal, för ett ljus vardera, förgyllda, höjd 30 cm

Lagningar

Belysning, Ljusstakar

Monter 23

Appliquer

Budhistorik (11 bud)
966089
750
966086
700
966088
700
966086
650
966083
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.