Carl Horn akvarell

209332

HORN, Carl (1874-1945): Blindbock, signerad Horn, akvarell, 39x61 cm

Reva

Konst, Måleri

Rum 3

Carl Horn akvarell

Budhistorik (4 bud)

961756
958411
958215
953939

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.