Ulrica Hydman-Vallien färglitografi

209266

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Figurkomposition, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått 62x86 cm

Rum 9

Budhistorik (28 bud)
966053
2 400
966048
966046
966045
1 900
966043
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.