Ulrica Hydman-Vallien färgcarborundum

209261

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): Tulpaner i vas, signerad och numrerad, färgcarborundum, bladmått 85x72 cm

Rum 9

Budhistorik (13 bud)
966207
955909
950
966206
900
955909
850
966197

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.