Ljusstake

209258

BORDSDEKORATION, 1800-tal, delvis förgylld, signerad H. Levasseur, höjd 49 cm

Belysning

Kundcenter

Ljusstake

Budhistorik (8 bud)
965687
965216
2 800
960843
2 600
959348
955113
1 600

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.