Bordslampor

209256

BORDSLAMPOR, 1 par, 1800-talets andra hälft, förgylld brons med svart marmor, höjd ca 50 cm

En med sprickbildning i basen

Belysning, Bordslampor

Rum 5

Bordslampor

Budhistorik (12 bud)
964534
6 000
964297
5 800
962933
5 600
958886
5 400
957754
5 200

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.