Bordspendyl 1800-tal

209253

BORDSPENDYL, 1800-talets andra hälft, rokokostil, emaljtavla, förgylld brons, verket märkt Paris, höjd 26 cm

Pendel ej original, slitage

Klockor/Ur

Monter 23

Bordspendyl 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
965591
965090
961682
1 900
961158
1 800
960057
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.