Johan Heijer oljemålning

209242

HEIJER, Johan A S (1876-1961): Kvinnoporträtt, kopia Major Sandemark, olja på duk, signerad J Heijer, ca 66x51 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Johan Heijer oljemålning

Budhistorik (26 bud)
965973
2 400
965454
965454
965447
1 900
965231
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.