Abraham Hulk junior oljemålning

209238

HULK, Abraham II (1851-1922): Flicka i skogslandskap, signerad A Hulk Junior, olja på duk, 26x18 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Budhistorik (8 bud)
965630
700
963162
650
961888
600
962060
600
961888
450

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.