Konsolbord i empire

209229

KONSOLBORD, empire, med stenskiva, förgyllt, höd 80, 45x87 cm

Senare glas, nagg, ytslitage, lös dekorvinge med följer, dekordelar saknas

Rum 5

Konsolbord i empire

Budhistorik (7 bud)
963785
5 200
962904
5 000
959958
958370
3 200
957235

Slutpris SEK:
5 200
498 EUR, 585 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.