Toilettebord 1800-tal empirestil

209222

TOILETTEBORD, 1800-tal, empirestil, spegel med skuren dekor av svanar, med stenskiva, hjultrissor, höjd 140, 83x42 cm

Spräckt stenskiva, fanérskador, nyckel saknas

Rum 1

Budhistorik (15 bud)
966012
966011
950
966010
900
966009
850
966008

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.