Einar Kohlmann oljemålning

209218

KOHLMANN, Einar (1888-1968): Landskap uggla och kanin, signerad Kohlmann, olja på duk, 49x69 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Einar Kohlmann oljemålning

Budhistorik (8 bud)
963699
2 800
959942
2 600
959454
2 400
958713
957457
1 400

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.