Karl Dahlqvist olja

209214

DAHLQVIST, Karl (1900-71): Blomsterstilleben, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1963, olja på pannå, 46x61 cm

Konst, Måleri

Rum 3

Karl Dahlqvist olja

Budhistorik (8 bud)
964234
962765
961730
700
961725
650
961514
600

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.