Harald Wiberg akvarell

209213

WIBERG, Harald (1908-1986): Fasaner i vinterlandskap, akvarell, signerad o daterad Harald Wiberg Falköping 1980, 25x38 cm

Konst

Fack 10

Harald Wiberg akvarell

Budhistorik (9 bud)
965678
2 400
965670
962983
957463
1 900
954902
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.