Gösta Krehl oljemålning

209200

KREHL, Gösta (1860-1899): Stadsbild, signerad G Krehl , olja på pannå, 23x31 cm

Revor

Konst, Måleri, Stockholmiana

Rum 1

Gösta Krehl oljemålning

Budhistorik (3 bud)

958594
959926
958594

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.