Dosor 1900-talets första hälft

209189

DOSOR, 6 st, 1900-talets första hälft, bl a emalj, ben, metall, längd ca 6-9 cm

En dosa med nagg och spricka, en dosa med fläckar

Diverse

Monter 16

Budhistorik (10 bud)
964538
750
964526
700
964166
650
959965
600
959715
550

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.