Sandro Chia etsning

209134

CHIA, Sandro (född 1946): Figurscen, signerad och daterad Sandro Chia -85, 20/25, etsning, 40,5x54,5 cm

Ändringar/tillägg
Bladet förekommer även i en edition i 50 exemplar.

Fack 18

Sandro Chia etsning

Budhistorik (4 bud)

962705
962704
650
956395
954593

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.