Matbord DePadova massiv körsbär

209115

BORD, 1980-tal, DePadova Italien, amerikansk massiv körsbär, brännstämplad DePadova, höjd 75, 181x55, total bredd 101 cm
Litteratur: 50 anni di design e DePadova 2006, sid 157

Rum 6

Budhistorik (5 bud)
964415
6 800
964142
6 400
963405
6 200
962726
5 800
953285
4 800

Slutpris SEK:
6 800
651 EUR, 765 USD
Utropspris SEK:
9 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.