Dykardräkt med tillbehör

209104

EMIL CARLSSON DYKARUTRUSTNING, omkring 1920-40-tal, halvkostym med halsring till 4-bultars hjälm, bälte, vikter 2 st, bältet märkt EA (Erik Andersson), extra byxor medföljer

Dräkten med skador

Nautica/Technica

Rum 14

Dykardräkt med tillbehör

Budhistorik (8 bud)
963665
3 600
963662
3 200
961398
2 400
961395
960909
850

Slutpris SEK:
3 600
345 EUR, 405 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.