Bengt Elde oljemålning

209079

ELDE, Bengt (född 1939): "Mys på landet" signerad tavelmålare B Elde 1972, olja på pannå, 64x44 cm

Konst, Måleri

Fack 6

Bengt Elde oljemålning

Budhistorik (28 bud)
964556
3 400
964555
3 200
964552
964554
2 800
964552
2 600

Slutpris SEK:
3 400
326 EUR, 383 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.