Karmstolar Louis XVI-stil

209078

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, Louis XVI-stil, sits och ryggbricka med rotting, lösa plymåer

Slitage

Rum 12

Karmstolar Louis XVI-stil

Budhistorik (9 bud)
964331
700
964007
650
964330
600
964007
550
964329
500

Slutpris SEK:
700
67 EUR, 79 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.