Ellis Wallin oljemålning

209072

WALLIN, Ellis (1888-1972): Uppsala, signerad Ellis Wallin 30, olja på duk, 46x61 cm

Konst, Måleri

Rum 1

Ellis Wallin oljemålning

Budhistorik (17 bud)
963681
962795
1 400
962795
1 300
962827
962795

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.