Skåp med jalusi

209064

ARKIVSKÅP, 1900-talets första hälft, ek, med jalusidörrar, bakomliggande inredning i form av lådor, höjd 148, 150x48 cm

Slitage, nyckel saknas

Rum 10

Skåp med jalusi

Budhistorik (23 bud)
964978
4 400
964819
4 200
964977
964819
3 600
963621
3 400

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.