Kristina Jöred oljemålning

209055

JÖRED, Kristina (född 1913): "Stråkkvartett", signerad och Kristina Jöred 68, olja på pannå, 28x33 cm

Konst, Måleri

Fack 11

Kristina Jöred oljemålning

Budhistorik (12 bud)
952309
961108
750
952309
700
961107
650
952309
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.