Sideboard Kina

209032

SIDEBOARD, Kina, 1900-tal/samtida, svärtat trä, 2 lådor i sarg, delvis genombruten dekor, höjd 84, 112x38 cm

Slitage

Möbler, Orientaliskt

Rum 13

Sideboard Kina

Budhistorik (13 bud)
964402
850
964194
963475
750
962145
700
963474
700

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.