Armand Beauvais oljemålning

209030

BEAUVAIS, Armand (1840-1911): Tvätterskor, signerad A Beauvais, olja på duk, 65x49 cm

Äldre, smärre duklagning

Konst, Måleri

Rum 2

Armand Beauvais oljemålning

Budhistorik (12 bud)
961816
1 300
961391
961390
961389
961388
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.