Oidentifierad konstnär 1800-tal

209029

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, efter Murillo (1800-tal): Mor och barn, olja på duk, 58x83 cm

Renoverad, en duklagning

Konst, Måleri

Rum 2

Budhistorik (9 bud)
961919
961917
1 600
961916
961910
1 300
960583

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.