Mona Huss litografi

209024

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): Motiv från Lofoten, signerad M. Huss W. 80, 252/460, färglitografi, 50x42 cm

Fack 9

Mona Huss litografi

Budhistorik

2013-10-14 kl 20:27
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.