Figurin katt Katt Lisa Larson

209022

FIGURIN, "Moses", i form av en katt, Lisa Larson, Gustavsberg, signerad och daterad Lisa L. K-Studion Gustavsberg Sweden, höjd 15, längd 31 cm

Keramik/Porslin

Monter 15

Figurin katt  Katt Lisa Larson

Budhistorik (19 bud)
965052
965051
965010
1 900
960362
1 800
964513
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.