Lennart Jirlow litografi

209019

JIRLOW, Lennart (född 1936): "Ateljen", signerad L Jirlow, 316/380, blindstämpel Mourlot, färglitografi, 46x55 cm

Fack 9

Lennart Jirlow litografi

Budhistorik (10 bud)
962480
1 800
959885
1 700
953473
1 600
951909
953472

Slutpris SEK:
1 800
172 EUR, 203 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.