Carl Brandt olja

208999

BRANDT, Carl (1852-1930): Vinterlandskap, signerad C Brandt, olja på duk, 99x128 cm, rammått 114x145 cm

Ändringar/tillägg
Måtten ska vara ca 99x128 cm

Konst, Måleri

Rum 8

Carl Brandt olja

Budhistorik (13 bud)
957212
8 000
961217
7 800
957212
7 600
961216
7 400
957212
7 200

Slutpris SEK:
8 000
766 EUR, 900 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.