Skänk 1800-tal

208992

SKÄNK, 1800-tal, bemålat, rombformade dekorfält på skåpsdörrar, 125, 105x40 cm

Maskstunget, hyllplan med omfattande skador, senare kompletterat

Rum 9

Skänk 1800-tal

Budhistorik (3 bud)

957471
1 400
964014
1 300
957471

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.