Bengt Lindström färglitografi

208972

LINDSTRÖM, Bengt (1925-2008): Komposition, signerad, 60/100, färglitografi, 71x51 cm

Gulnad

Fack 9

Bengt Lindström färglitografi

Budhistorik (9 bud)
962427
600
947136
550
962426
550
947136
500
947355
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.