Ola Billgren färglitografi

208950

BILLGREN, Ola (1940-2001): Komposition med ansikte, färglitografi, signerad och daterad -79, 17/200, 38x29 cm

Fack 9

Ola Billgren färglitografi

Budhistorik (3 bud)

961867
961864
961722

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.