Skänk 1800-talets första hälft

208943

SKÄNK, 1800-talets första hälft, fanérad i mahogny, beslag, fothylsor, och listverk i mässing, höjd 87, 118x52 cm

Ytskador, delvis ytbytta lås, lös listdel

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 15

Budhistorik (18 bud)
962109
7 800
960856
7 600
960856
7 200
962108
7 000
960856
6 400

Slutpris SEK:
7 800
747 EUR, 878 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.