Flintlåspistol

208898

FLINTLÅSPISTOL, 1800-talets början, helstock med mässingsbeslag, längd 40 cm

kompletterad, slitage

Vapen/Medaljer

Monter 7

Flintlåspistol

Budhistorik (9 bud)
957854
2 600
957814
2 400
957823
2 400
957814
1 700
955259
1 600

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.