Flintlåspistol

208895

FLINTLÅSPISTOL, östeuropeisk, 1700-talets slut, oktagonalt kammarstycke, helstock med mässingsbeslag, längd 39 cm

skador

Vapen/Medaljer

Monter 7

Flintlåspistol

Budhistorik (14 bud)
959089
2 800
959019
2 600
959087
2 600
959019
958620

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.