Vas och ytterfoder majolika

208869

VAS, JARDINÄR, Rörstrand, JARDINÄR, majolika, 1900-talets början, polykrom delvis genombruten dekor, höjd 17-27 cm

Krackeleringar

Keramik/Porslin

Monter 13

Vas och ytterfoder majolika

Budhistorik (3 bud)

959968
957592
947953

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.