Vas majolika

208864

VAS, majolika, sannolikt Rörstrand, omkring 1900, i form av stubbe med häger, bär otydliga stämplar, höjd 30 cm

Lagningar

Keramik/Porslin

Monter 13

Vas majolika

Budhistorik (12 bud)
959962
1 900
961692
1 800
959962
961579
1 400
959962

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.