Golvlampa 1950-tal

208786

GOLVLAMPA, med BORD, 1950-tal, njurformad skiva i teak, svartlackerad stomme, ledade armar, höjd ca 140 cm

Bordskiva med fläckar, smärre slitage

Belysning, Golvlampor, Möbler

Rum 4

Golvlampa 1950-tal

Budhistorik (24 bud)
960959
2 400
953444
947114
953442
1 900
947114
1 800

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.