Petter Thoen färgserigrafi

208775

THOEN, Petter (född 1943): "Bam", signerad och numrerad P Thoen, EA, färgserigrafi, 31x45 cm

Fack 13

Petter Thoen färgserigrafi

Budhistorik (8 bud)
961538
961531
950
960291
900
948827
850
960289

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.