Ljusstakar koppar

208738

LJUSSTAKAR, 1 par, koppar, 18/1900-tal, höjd 28 cm

Bruksslitage

Belysning, Ljusstakar

Monter 12

Ljusstakar koppar

Budhistorik (5 bud)
961400
500
961364
450
961207
950701
949121

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.