Slagbord 1800-tal

208725

SLAGBORD, 1800-talets början, furu, 2 lådor i sargen, höjd 73, 104x58, total längd 180 cm

Rum 9

Slagbord 1800-tal

Budhistorik (14 bud)
962344
2 800
962311
2 600
962343
2 600
962311
2 400
962009

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.