Anna Ödman oljemålning

208718

ÖDMAN, Anna (1876-1960): Halvliggande modell, signerad Anna Ödman, olja på duk, 70x88 cm

Konst, Måleri

Fack 3

Anna Ödman oljemålning

Budhistorik (24 bud)
961075
2 800
961072
2 600
961073
2 400
961072
1 700
960071
1 600

Slutpris SEK:
2 800
268 EUR, 315 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.